Співдружність Обласної дитячої туберкульозної лікарні і благодійного фонду “Я майбутнє України”

Дитяче читання відіграє важливу роль в житті дітей, набагато більшу ніж читання в житті дорослих. Книга, яку прочитали в дитинстві залишається в пам’яті, майже на все життя і впливає на подальший розвиток дитини. Із книг, які вони читають, вони дістають певне світосприймання, книги виробляють у них певні норми поведінки. Сила книг безмежна! Вони потрібні нам, як повітря і вода, як світло і тепло. Без них ми сліпі, часто безпорадні.

Кращі дитячі книги, які є зразком високого художнього слова – прози і поезії, виховують у дітей почуття прекрасного і роблять їх життя повнішим, цікавішим. Благодійний фонд із Чернівців «Я майбутнє України» привезли у подарунок пацієнтам ОДТЛ книжки не тільки для того, щоб порадувати їх, потішити. А ще тому що знають – книги з малих років прищеплюють дитині добрі почуття і благородні думки, пробуджують до хороших вчинків, сприяють моральному становленню.

Низький уклін благодійній організації “Я Майбутнє України”за подаровану поличку “Книжкова аптечка”із наповненій в ній довідковою, духовною, розвиваючою, художньою літературою, які являють собою, дійсно, ліки дитячих душ.