75100, Україна, Херсонська обл., м. Олешки, вул. Івана Мазепи, 104 child_tub_ks@ukr.net (05542) 2 26 93

Навчально-виховна робота

 

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

З метою попередження випадків травматизму у побуті, виконання послідовності правильних дій в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правилам безпеки життєдіяльності пацієнти Обласної дитячої туберкульозної лікарні відвідали 21-у Державну пожежно-рятувальну частину м. Олешки. Дітей з радістю зустріли головний фахівець Олешківського РС ГУДСНС у Херсонській області Перерва Ганна Сергіївна та працівники пожежної частини.
На початку екскурсії дітей ознайомили з приміщенням чергової частини та з сучасними автомобілями, які при потребі повинні дуже швидко  виїхати на місце пожежі, адже тривожний сигнал може пролунати будь-якої хвилини. Рятувальники розповіли учням про те, як працює та чи інша техніка та відповіли на питання, які задавали діти.

Хлопцям та дівчатам продемонстрували також захисне спорядження пожежників. Бажаючі мали можливість одягнути костюм і відчути себе справжніми вогнеборцями.

А яке здивування і захоплення викликало у школярів демонстрація практичних дій рятувальників: звук сирени, виїзд пожежної машини, гасіння вогню пожежним рукавом.

Для дітей було проведено заняття-тренінг «Як правильно користуватися вогнегасником». Перерва Г.С. зауважила про необхідність бути обережними і уважними, постійно дотримуватись правил безпечної поведінки. У школярів з’явилася можливість не тільки побачити в дії вогнегасник, але і самим спробувати локалізувати загоряння на спеціальному тренажері. За успішне оволодіння навиками користування первинними засобами пожежогасіння діти отримали емблемки «Ведмідь Смокі».

Ведмідь Смокі — талісман служби лісу США, створений для того, щоб проінформувати суспільство про загрозу лісових пожеж. Девіз Ведмідя Смокі – «Тільки ти можеш попередити лісові пожежі», був створений в 1944 році організацією Ad Council. В 2001 році девіз змінився: «Тільки ти можеш попередити природні пожежі».
Після побаченого і почутого кожна дитина  глибше зрозуміла  важливість та героїчність  професії  пожежника. Адже той, хто рятує життя інших людей, заслуговує найвищої поваги.

Дякуємо співробітникам 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини  за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!