75100, Україна, Херсонська обл., м. Олешки, вул. Івана Мазепи, 104 child_tub_ks@ukr.net (05542) 2 26 93

Наші традиції

Швидкоплинний час минає,
Вік космічний відкриває,
Та немає переводу
Добрим звичаям народу!

Кожен народ має свої звичаї, які вироблялися протягом багатьох століть. Вони освячені віками. Звичаї – це ті ознаки, за якими розпізнається народ. Це ті неписані закони, якими керуються в найменшому в сьогоденні і найбільшому в національних справах. Звичаї – це не знищені характерні ознаки народу.

Так і в Олешківській обласній дитячій туберкульозній лікарні є свої звичаї і традиції: Різдвяні свята «Від Миколая до Йордана», День Знань, свято Медичного працівника, Мамин День.

Для дітей організовуються цікаві пізнавальні екскурсії та мандрівки, знайомство із звичаями та традиціями нашого краю. Це сприяє формуванню і розвитку патріотизму, збагаченню світогляду, прояву в учнів інтересу до місцевості, яка їх оточує, історії рідного краю, його минулого.

32-а річниця Чорнобильської трагедії. Пам’ятаємо, шануємо та вклоняємося ліквідаторам аварії на ЧАЕС

26 квітня 2018 року минуло 32 роки з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль  –  це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це […]

0 comments

Таємничий світ Поліни Андріївни Райко

На весняних канікулах діти відвідали хату Поліни Андріївни Райко. Кожна з національних культур, що існують у світі, має свою специфіку, яка робить її неповторною, унікальною. Завдяки цьому кожна нація не схожа на іншу. Самобутня національна […]

0 comments

Фотогалерея із заходів